A munka folytatódik

Tisztában vagyok azzal, hogy ha létrejön egy cég, vagy egy alapítvány, az még messze nem a siker. Csupán az első lépcsőfok. A hatalmas papírmunka amíg megalakultunk, szinte teljesen láthatatlan. Ha nem folytatódik a munka, ha nem szánunk rá időt, pénzt és energiát, akkor semmi az egész. A papírhalom, ami az alapítványt jelenti olyan, mint a papírdobozban hagyott fűnyíró, vagy plazma tv – semmi haszna ha nem haladunk vele tovább.

De a Tűzvonal Alapítvány nem marad egy akta halmaz, nem marad haszontalan. Hála Istennek, és a drága adományozó testvéreknek, érkeznek a segítségek, adományok. Halad a munka, szerveződik az első adományozó Istentiszteletünk is. De amint alább láthatjátok, a marketing munka is megy, mert szükség van arra is. Készen lettek az alapítvány első pólói, az ismertetőnk, és képeslapok, melyek megvásárlásával támogatható az alapítvány. Nézzétek meg a képeket!
2014-05-17-1159     Névtelenképeslap 2KépeslapIsmertető

Vélemény, hozzászólás?